ЛЧ 2018
Євробачення
Обличчя
Сектор
Спепроекти
Країна Укропів

Кабмін дозволив переселенцям отримувати виплати у будь-якому банку

Кабінет Міністрів України ввів можливість виплати пенсій і соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам з отриманням готівкових коштів і проведенням безготівкових операцій через будь-які банки,а не лише через "Ощадбанк"

Depo.
13 вересня 2017 14:06
ФОТО: depo.ua

Як пише Радіо Свобода з посиланням на Інтерфакс-Україна, відповідне рішення було ухвалене на засіданні уряду в середу, де прем'єр-міністр Володимир Гройсман зачитав його серед ухвалених без обговорення, передає Depo.Донбас.

Повідомляється, що виплата пенсій, інших соцвиплат переселенцям проводиться через рахунки і мережу установ "Ощадбанку" як у готівці, так і через безготівкові операції, а також "через мережу установ будь-яких банків на підконтрольній українській владі території".

"Доставку пенсій і соцвиплат за місцем проживання особам з інвалідністю першої групи здійснюватиме не "Ощадбанк", а "Укрпошта", - йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, що у серпні 2017 року в Управлінні верховного комісара ООН у справах біженців заявили, що 586 тисяч людей на сході України втратили доступ до пенсії та соцдопомоги.

В ООН заявляли, що тисячі літніх людей, які проживають у зоні конфлікту, втратили доступ до своїх пенсій через "верифікаційні процедури", запроваджені урядом України.

Більше про життя Донбасу читайте на Depo.Донбас