Італійці розсекретили своїх співвітчизників, що воюють на Донбасі

Італійське видання La Stampa оприлюднило дані про своїх співвітчизників, які подалися на Донбас

Depo.
26 квітня 2017 12:24
ФОТО: depo.ua
Італійці розсекретили своїх співвітчизників, що воюють на Донбасі

Про це пише Depo.Донбас з посиланням на zn.ua.

Повідомляється, що в ході дослідження громадяни Італії виявилися як серед добровольців на боці українських урядових військ, так і серед російських терористів. Хоча більшість з них воюють все ж на боці російських окупантів.

"Майже всі вони з північної Італії. Турин став головним центром вербування в южноевропейской країні. З цього міста, зокрема, 55-річний Франческо Севара Фонтана, який ще в 2014 році став добровольцем батальйону "Азов", - пише видання.

Фонтана розповідає, що на Донбасі не легко.

"В нас мало зброї, а сутички в основному на близькій дистанції. В хід йдуть навіть коктейлі" Молотова ", - сказав італієць, який в Україні отримав позивний" Стан ". Він постійно курсує між П'ємонтом і Україною.

Ще один туринець - Вальтер Небіоло, також подався на Донбас.

"Раніше він був будівельником, довгий час жив в Лігурії. Однак, нещодавно поліція заарештувала його за те, що ховав у гаражі зброю і боєприпаси. На своїй сторінці в Facebook він опублікував кілька фото, де він у бронежилеті, шоломі і з кулеметом", - йдеться у матеріалі.

У той же час зазначається, що Небіоло заперечує, що був найманцем. Він каже, що був "сподвижником руху захисту Європи", який зародився після агресії Росії проти України.

Повідомляється, що кілька італійців з Турина також вирушили в Донбас щоб надавати першу медичну допомогу. Одним з таких є колишній десантник на прізвисько "Карло".

"Я не хочу проблем з проросійськими бойовиками. Їх італійські прихильники постійно загрожують ", - пояснив він.

На фронті він надає першу медичну допомогу пораненим українським військовим.

"Я вчу солдат, як стабілізувати рану, перш ніж транспортувати поранених в тил ", - говорить він.

В Турин ведуть і сліди двох інших бійців, які, воювали на Донбасі по інший бік - за терористів.

"Їх імена не розголошуються, оскільки розслідування проти них триває. Ймовірно, вони були членами міжнародної групи, натхненної громадянською війною в Іспанії. Ця група з 2015 року вербувала бойовиків в россі йскій терористичний загін "Призрак" в Донецьку", - пише видання.

Зазначається, що щонайменше 10 італійців воюють на боці російських бойовиків, яких фінансує Москва.

Одним з найвідоміших найманців став Антоніо Катальдо. Видання зауважує, що він професіонал.

"На Росії та Казахстані він навчався різним методам війни, рукопашного бою та стрибків з парашутом. Катальдо був найманцем в Панамі і Лівії. Тепер він вісім місяців провів в Донбасі в складі бойовиків, які захопили Луганськ. Від них італієць отримав дві нагороди. Він сподівається найближчим часом відправитися до Сирії", - пише видання.

Також повіджомляється, що у Луганську воює і втікач від італійського правосуддя, колишній ультрас Андреа Пальмері.

"В Італії його засудили до майже чотирьох років ув'язнення за вбивство лівого активіста. А з 2014 року він воює проти тих, кого Кремль називає "українськими нацистами". Хоча Пальмері з гордістю демонструє тату у формі свастики у себе на плечі", - зазначають у матеріалі.

Примітно, що сам Пальмері каже, що на Донбасі він відчуває себе як вдома.

"Тому що тут я в оточенні справжніх фашистів", - говорить найманець.

Ще один італієць -"Спартак" - колишній солдат італійської армії Массіміліано Каваллері. Він воює на боці російських терористів в Луганську. На Facebook він хвалиться нагородами, які отримав від бойовиків.

"Кожен раз, коли я стріляв в українського солдата, уявляв, що вбиваю одного з наших політиків в Брюсселі", - сказав італієць.

На боці Росії воює і виходець з Риму Альберто Фазоло - активіст "Міжнародного форуму Донбасу". Видання зазначає, що ця організація вербує найманців для Кремля, а в Італії прикривається утраправімі організаціями.

"Лівий" з Венето Еді Онгаро зізнався журналістам, що був завербований в таверні міста Портогруаро. Він став російським найманцем через безробіття. Онгаро теж був членом загону "Призрак", ймовірно, з двома іншими туринцями", - йдеться у матеріалі.

Як повідомляв Depo.Донбас, один зі згаданих найманців - Андреа Пальмері, у "ЛНР" крім військової діяльності тепер виконує роль "перспективного інвестора".

Більше про життя Донбасу читайте на Depo.Донбас