Хотів сфотографуватися: У Мирнограді підліток впав з даху недобудованої п'ятиповерхівки

У Мирнограді на Донеччині 14-річний житель впав з даху недобудованої п'ятиповерхівки, коли відволікся на телефон

Хлопець залишився живий, але тепер його чекають довгі місяці лікування і відновлення, передає Depo.Донбас з посиланням на "Орбіта".

У той день напередодні нещасного випадку в компанії інших підлітків він піднявся на дах недобудованого дев'ятиповерхового (по факту - п'ятиповерхового) будинку в мікрорайоні "Східний". Хлопці перестрибували через отвір між стінами найближчих будинків.

У бесіді зі співробітниками поліції потерпілий пояснив, що, підійшовши до краю даху, він відволікся на свій мобільний телефон, через що оступився, не втримався і впав. За словами хлопця, ніхто його не штовхав, стався нещасний випадок.

"Ми зібралися погуляти, але було нудно, піти було нікуди, тоді і виникла ідея піднятися в недобудований будинок, - розповів учень 9-го класу, однокласник потерпілого. - Це було між 20 і 21 годинами. Всередині будівлі ми хотіли посидіти, поговорити. А потім піднялися на дах. Я та інші хлопці встигли перестрибнути через щілину між будинками. Він теж хотів переступити, але відволікся на телефон і зісковзнув вниз. Я вже був на іншому будинку, коли почув звук падіння і крики хлопців. Він падав між стінами, намагався якось зачепитися, утриматися, і цим пом'якшив падіння. Дуже шкода, що так сталося. Так, нам в школі розповідали про небезпеку таких будівель, але ми і не думали, що таке могло статися з нами".

Ще один хлопець з їх компанії, десятикласник ЗОШ №5, зізнався, що в покинутий будинок вони пішли "пофотографуватися".

"Ми і раніше гуляли вп'ятьох, але зазвичай в подібні місця не ходимо, - розповів підліток. - Були в цьому будинку один раз - влітку, але на середніх поверхах, не наражаючись на небезпеку. Всередину потрапили без зусиль - закладений цеглою вхід хтось уже зруйнував. Чули ми і про інциденти, які відбувалися з підлітками на таких будовах, але нас це чомусь не зупинило. Наш товариш провалився в щілину через необережність, і ми нічого не могли зробити. Коли він впав, ми викликали "швидку".

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Донбас