Холдинг Ахметова просить не купляти вугілля в "Л-ДНР"

Холдинг ДТЕК направив офіційний лист компанії "Донбасенерго" з застереженням не закуповувати вугілля, вироблене на тимчасово неконтрольованій території Донбасу

Depo.
21 березня 2017 13:51
ФОТО: depo.ua

Як повідомляє прес-служба компанії, в ДТЕК пояснили, що купівля цього вугілля є злочином, передбаченим ст.209 Кримінального кодексу України, передає Depo.Донбас

"Представники так званих "ЛНР" і "ДНР"не зможуть продавати вугілля на території України тому, в першу чергу, будуть використовувати його для забезпечення ТЕС і виробництва електроенергії на неконтрольованої території. Природно, це буде дешевий ресурс, адже він, по суті, нелегальний. Наш обов'язок - попередити про це всіх можливих покупців", - зазначив керівник антикризового штабу ДТЕК Денис Діденко.

Нагадаємо, 15 березня Холдинг Ріната Ахметова ДТЕК заявив, що не контролює роботу 11 вугледобувних підприємств на окупованих територіях Донбасу.

На складах захоплених підприємств "Свердловантрацит", "Ровенькиантрацит", "Шахта Комсомолець Донбасу", розташованих на окупованих територіях Донбасу, залишилося близько 430 тис. тонн антрациту.

Також нагадаємо, влітку 2016 року енергокомпанія "Донбасенерго" завершила процес зміни бенефіціарів.

В результаті бенефіціарами компанії стали американець Роберт Бенш і грек Андреас Церні, що зайняли місце донецького бізнесмена Ігоря Гуменюка, який продав свій пакет акцій.

Більше про життя Донбасу читайте на Depo.Донбас