Ходаковський визвірився на Кремль: Виводок Суркова влаштував на Донбасі те, за що не буде вибачень

Екс-керівник "радбезу "ДНР" Олександр Ходаковський назвав ватажків "Л-ДНР" "виводком Суркова" і зазначив, що їм прошення не буде за те, що вони наробили на Донбасі

Про це Ходаковський написав у статті на підконтрольному йому сайті, передає Depo.Донбас.

Він зазначив, що піля подій з захопленнями адмінбудівель у 2014 році у Донецьку, російський куратор Владислав Сурков та його "виводок" запровадили маніпулювання свідомістю і "все пішло по дорозі, яка б неминуче привела до формули "я тебе породив, я тебе і вб'ю".

"Націоналізація, уявне одержавлення, коли віджатий бізнес розподілявся по кишенях, але для "лохів" створювалася видимість, що вони отримали те, за що боролися: державні підприємства з приватним насправді капіталом, нова "еліта", яка виїхала на шиї порушених романтиків, але під виглядом своїх, народних хлопців. А фоном до всього цього гасла про народність, про те, що народ сам вирішує свою долю...верх цинізму", - написав Ходаковський.

"Птахи гнізда Владислава Суркова влаштували на Донбасі то, за що їм вибачення не буде. І ось тепер вони ж самі почали кампанію по "дезактивації" - змило дощовою водою і руками працівників рекламної галузі всю народність з рекламних площ, а разом з рекламою змило і залишки ілюзій", - додав він.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Донбас

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook