Гримчак: Росія хоче вийти з військового конфлікту на Донбасі

Росія хоче вийти з конфлікту на Донбасі, однак бажає впливати на Україну через окуповані території

Depo.
20 листопада 2017 23:17
ФОТО: depo.ua

Як передає Depo.Донбас, про це в ефірі "112 Україна" заявив заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій Юрій Гримчак.

За словами Гримчака, для того, щоб нав'язати свої умови, Росія намагається розпалити конфлікт на Донбасі.

"Я думаю, вони хочуть вийти (з конфлікту, - ред.), але на своїх умовах. Тобто, якимось чином зберегти те, що називається "Л-ДНР", вплив і можливість подальшого вето на розвиток цієї "іншої" України. Крім вийти у них фактично немає іншого варіанту, вони знаходяться в економічній, політичній ситуації, коли з кожним днем "тікає годинник" і 2 лютого 2018 настає час, згідно із законом, який був прийнятий влітку з санкцій. Є проблеми, економічні, фінансові. Але хочуть вийти на своїх умовах. Тому час від часу ми стикаємося зі спробами яким чином цей конфлікт розпалити, спровокувати щось і тому подібні", - заявив він.

Гримчак додав, що в ситуації, що склалася, вкрай важливим залишається тиск міжнародного співтовариства на Росію.

"Санкції, які є з боку світової спільноти, - вони й далі повинні тиснути на РФ, створюючи їй умови, при яких вона далі не зможе утримувати як територію ОРДЛО, так і територію Криму і поверне їх на наших умовах. Такий варіант сьогодні розглядається - від миротворчої місії, їх чисельність буде більше, швидше за все, і те, що вони хочуть вийти (з Донбасу, - ред.) я не сумніваюся", - констатував він.

Як повідомлялось раніше, за даними мінТОТ, на окупованих територіях Донбасу 80% джерел питної води вже втрачені.

Більше про життя Донбасу читайте на Depo.Донбас