ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

ГПУ перевіряє, як донецький прокурор за два дні збудував під Києвом котедж на 6 млн грн

Слідче управління Генеральної інспекції ГПУ перевіряє спосіб життя нинішнього першого заступника прокурора Донецької області Олександра Лівочки

Depo.
10 грудня 2017 22:34
ФОТО: depo.ua

Як йдеться у ухвалах Печерського райсуду Києва, датованих 5 грудням, наприкінці жовтня 2017 року зареєстровано кримінальне провадження, в якому Лівочка підозрюється у декларуванні недостовірної інформації (ст. 366-1 КК України), передає Depo.ua з посиланням на "Главком".

Під час перевірок майнових статків донецького прокурора, які з квітня проводила комісія Генпрокуратури, слідству вдалося вийти на цікаві деталі. Так, в електронній декларації за 2016 рік він вказав купівлю земельної ділянки площею 10 соток за 174 тис. грн, яка розташована на вулиці Олександра Олеся, 3 у Бучі Київської області. Через майже місяць Лівочка оформив право власності на житловий будинок площею 161,2 кв. м на цій же земельній ділянці. При цьому декларант не вказав вартість житла.

Як з'ясувало досудове розслідування, донецький прокурор після купівлі землі у Бучі направив до Департаменту ДАБІ у Київській області відповідні документи щодо дозволу на початок будівельних робіт. Таке підтвердження він одержав 4 травня 2016 року. А вже 6 травня керівник ПП "ГЕО" провів технічну інвентаризацію закінченого будівництва об'єкту, який готовий до експлуатації на вказаній земельній ділянці.

Факт появи на паперах житлового будинку (за два дні) "може свідчити про приховану прокурором Лівочкою купівлю не тільки земельної ділянки, а вже розташованого на ній збудованого будинку, який лише потрібно було ввести в експлуатацію", йдеться у матеріалах слідства.

Більше того, на сайті www.domik.ua на початку січня 2016 року було оприлюднено оголошення про продаж будинку (рік побудови – 2015) за $255 тис. на вулиці Олександра Олеся в Бучі. Продавцем виявився один з основних забудовників Бучі, який за останні роки викупив понад 100 земельних ділянок в місті та його околицях. До речі, цей же забудовник продав прокурору Лівочці земельну ділянку у Бучі за 174 тис. грн.

Більше про життя Донбасу читайте на Depo.Донбас