UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

Головний військовий прокурор прокоментував ситуацію в Золотому, куди прибули ветерани АТО

Головний військовий прокурор Віктор Чумак обіцяє належну правову реакцію на будь-які правопорушення в Золотому

Про це він заявив в ефірі "радіо НВ", передає Depo.Донбас.

Чумак прокоментував можливий розвиток ситуації в Золотому, куди прибула група ветеранів війни на Донбасі, які вважають розведення військ від лінії зіткнення сторін неправильним кроком.

"Якщо протидія здійснюватиметься громадянами України мирним способом шляхом проведення мітингів і демонстрацій, якщо не буде застосовуватися сила, це абсолютно нормально. Поки вони не будуть вчиняти дії, що стосуються кримінальних правопорушень, це їхнє право - говорити, з чим вони згодні або ні", - сказав він.

Разом з тим, головний військовий прокурор підкреслив, якщо якісь дії кримінального характеру будуть створюватися військовими щодо цих людей, на це теж буде реагування, якщо ці люди будуть здійснювати якісь дії стосовно військовослужбовців, і (дії - ред) потраплятимуть під ознаки правопорушень, передбачених Кримінальним кодексом, тут теж треба буде реагувати.

Військові показали, як бойовики у Золотому гатять з кулеметів і гранатометів по ЗСУ.

Нагадаємо, що 7 жовтня мало розпочатися розведення сил у Золотому і Петрівському на Донбасі, про що було домовлено на засіданні Тристоронньої контактної групи в Мінську.

Однак розведення сил не відбулося, оскільки напередодні бойовики неодноразово порушували "тишу" на цих територіях, що суперечить домовленностям, які були досягнуті під час засідання Тристоронньої контактної групи у Мінську.

"Націкорпус" і ветерани створили на Донеччині "Штаб опору капітуляції" та висунули вимоги Зеленському.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Донбас

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook