Головний популіст дня: Ківа, який пішов проти Авакова заради хвилини слави

Номінується радник міністра внутрішніх справ Ілля Кива, який заради хвилини слави у соцмережах йде проти думки свого патрона
Depo.
11 січня 2017 18:46
ФОТО: depo.ua
Головний популіст дня: Ківа, який пішов проти Авакова заради хвилини слави
Головний популіст дня: Ківа, який пішов проти Авакова заради хвилини слави

Його номінувала група "Антипопулісти" у соцмережі Facebook, передає Depo.ua.

Кива у Facebook у властивій йому епатажній формі закликав ветеранів АТО натиснути на народних обранців (їх він, за рідкісним винятком, називає "зажерливими упирями"), аби ті прийняли закон про зберігання і використання цивільними особами вогнепальної зброї.

По-перше, міністр Арсен Аваков неодноразово висловлювався проти легалізації вогнепальної зброї. Тому спочатку Кива нехай переконає свого шефа, а потім погрожує депутатам.

По-друге, розмови про дозвіл на використання зброї - протухлий популізм. Колись інший радник Авакова, Антон Геращенко, навіть пропонував провести консультативний референдум з цього питання. Він же у вересні заявляв, що дозвіл на використання зброї варто давати тим, хто любить Україну, і обіцяв підготувати закон про Союз оборони України. Але в переліку законопроектів, автором яких є Геращенко, нічого такого нема. То ж, для початку, один радник глави МВС міг спитати в іншого: а де, власне, той законопроект, прийняти який від депутатів вимагатимуть учасники АТО?

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада