ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Головний луганський міліціонер вважає перепустки в зоні АТО зайвими

Анатолій Науменко пояснив, чому в зоні АТО можна обійтися без перепусток
Depo.
10 червня 2015 22:17
ФОТО: depo.ua

"Що стосується перепусток, я вважаю - вони не потрібні. У нас в базі даних все є. Більш 30 тисяч порушників закону. Паспорт показали, ми перевірили - все", - заявив начальник ГУ МВС України в Луганській області Анатолій Науменко, передає Донбас.depo.ua.

Головний луганський міліціонер вважає перепустки в зоні АТО зайвими - фото 1

Говорячи про проблему незаконного переміщення товарів через лінію розмежування, Анатолій Науменко зазначив, що це питання обговорювалося на нараді в Краматорську.

"Думаю, що найближчим часом буде інструкція, буде закон. На території, підконтрольній України, буде вільна зона торгівлі. Буде за українським постом певна торгова зона, склади. Приїжджатиме громадянин з тієї, підконтрольної "ЛНР" території, буде купувати необхідне. Чи не більше 50 кг. продуктів або на 10 тис. гривень інших речей. Завдання - щоб гроші залишалися тут", - підкреслив він.

У Службі безпеки України працює спеціальна група з удосконалення пропускної системи в зоні АТО. Громадські активісти, фахівці СБУ та Держприкордонслужби розподілилися за професійними напрямками. Вони готують конкретні пропозиції щодо поліпшення самої процедури перетину лінії розмежування і вдосконалення програмного забезпечення електронної системи.

Глава СБУ Валентин Наливайченко заявив, що "для законослухняних людей ми вийдемо на нормальний режим, щоб людина, яка повинна користуватися виключно українським паспортом, могла зручно перетинати лінію розмежування".