Глава Ради суддів заявив, що суди Луганщини і Донеччини найкращі в країні

На підконтрольну Україні територію з окупованого Донбасу переїхали кращі судді і працівники апаратів судів Донецької та Луганської області

Як передає Depo.Донбас з посиланням на LB.ua, про це розповів глава Ради суддів Олег Ткачук.

"У порівнянні з іншими суди Луганської і Донецької області - краще. Відбулася своєрідна фільтрація. На територію України переїхали кращі судді і працівники апаратів судів. Не тільки з огляду на професійну діяльність, а й патріотизму, який вони виявляють. Окремі судді вивозили з непідконтрольною території мантію, український прапор. Мати заступника голови Апеляційного суду Луганської області привезла сина вишиванку. Фактично цей вчинок міг коштувати їй життя", - зазначив він.

За його словами, більшість суддів забезпечені житлом.

"Суддів Апеляційного суду Донецької області повністю забезпечили житлом. І не тільки суддів, а й окремих працівників апарату. Так само було виділено житло для суддів Апеляційного суду Луганської області. Правда, окремі судді блокують проведення зборів, щоб розподілити ці квартири ... Можливо, частина цих суддів все ж сумнівається в тому, зробили правильний вибір і залишилися вірні Україні. Я пропонував обговорити проблеми, які турбують суддів, на зборах цього суду, однак деякі колеги ухиляються від спілкування. у цьому випадку також повинен втрутитися Рада суддів", - вважає він.

Ткачук також заявив, що судді повинні бути еталоном етичності в суспільстві. "Якщо вони створюють штучні перешкоди в роботі суду або заважають іншим суддям нормально працювати, потрібно реагувати на ці факти. Рада суддів як і переважна більшість суддів в Україні вважає, що ефективна робота судів потрібна всім членам суспільства, і повинні бути створені всі умови для цього . Матеріально-технічні та побутові в тому числі", - сказав суддя.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Донбас

Мітки: #суд