Геращенко: Україна ніколи не піде на прямий контакт з "Л-ДНР"

У Мінську Росія зриває засідання гуманітарної групи ТКГ по вирішенню війни на Донбасі

Як передає Depo.Донбас, про це на своїй сторінці в Facebook повідомила парламентер в Тристоронньої контактній групі Ірина Геращенко/

Як вона заявила, чим ближче до виборів в Україні - тим не стриманіша і вульгарніша позиція РФ і контрольованих нею маріонеток. 

"РФ знову свідомо зриває роботу гуманітарної групи заявами, що Росія начебто не є учасником і стороною конфлікту на Донбасі, шо « нас там нет» і намагається нав‘язати Києву умову прямого діалогу з окупованими РФ Донецьком і Луганськом. Громадяни, які приїжджають з ОРДЛО на запрошення РФ як запрошені до груп, активно підігріють росіянам і деструктиві. Шантажу України не буде!", - написала Геращенко.

За її словами, позиція України і українських переговорників чітка і повністю відповідає мінським угодам.

"Перше : ми наголошуємо на тристоронньому форматі мінських груп Україна - РФ - ОБСЄ. Друге: ми вимагаємо від РФ виконання мінських угод, в першу чергу безпекового і гуманітарного блоку, ми очікуємо активноі роботи росіян в групах, а не валяння ваньки і вигляду, що вони не несуть жодної відповідальність за гуманітарну катастрофу на Донбасі і незаконне утримання політв‘язнів, військовополонених моряків і заручників на Донбасі . Третє: ніякого прямого діалогу Києва з маріонетками Кремля не буде", - зазначила Ірина Геращенко.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Донбас

Мітки: #ДНР #ЛНР