Геращенко: Рішення щодо псевдовиборів в ОРДЛО приведе до серйозного загострення на фронті

Рішення про проведення псевдовиборів на окупованому Донбасі в листопаді 2014, прийняте в Кремлі, зірвало мирний процес врегулювання, призвело до серйозної ескалації конфлікту, тисяч вбивств українців- цивільних і військових, нових жертв, трагедії ДАП і під Дебалтцевим

Як повідомляє віце-спікер Верховної Ради Ірина Геращенко у Fqcebook, ситуація повторюється. Ще пару тижнів тому " рєспублікі" скасували рішення про "вибори", а сьогодні заявили про " призначення виборів 11 листопада", передає Depo.Донбас.

"Немає сумнівів, що рішення прийнято в Кремлі, що це стенарій дискредитації , постановки на паузу, до українських виборів, нормандського формату ( про що ,власне , вже заявив російський міністр Лавров), мінського процесу. Провокаційні заяви і сценарії мають й ще одну мету- це значно ускладнює дискусію в ВР про можливість пролонгації дії закону про особливості місцевого самоврядування. РФ була впевнена , що ми н5 пролонгуємо цей закон і восени 17, й планувала використати це для зняття санкцій", - написала Геращенко.

Як вона зазначила, зараз Москва також зацікавлена, аби апелювати до західних партнерів, що, мовляв, Київ зриває виконання політичного блоку.

"Але Кремлю буде важко це доводити, бо і в ЄС, і в США чудово усвідомлюють, що жодні дії на окупованих територіях не відбуваються без відмашки Путіна. Москва нічого не зробила й на крок не просунулася у виконанні мінських угод. Й зараз йде на свідоме загострення ситуації на Донбасі, зачищаючи подільників, призначаючи " вибори", - додала Геращенко.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Донбас