Геращенко повідомила, що кількість заручників на Донбасі знову збільшилася

Кількість полонених українців, яких незаконно утримують бойовики на окупованих територіях Донбасу, зросла до 162 осіб

Depo.
24 листопада 2017 16:25
ФОТО: depo.ua

Як передає Depo.Донбас, про це повідомила перший віце-спікер парламенту, представник України в гуманітарній підгрупі переговорної групи в Мінську Ірина Геращенко.

"У нас збільшується кількість заручників, в першу чергу за рахунок проукраїнських громадян, які залишаються на окупованих територіях: їх хапають під надуманими приводами. Згідно з останньою інформацією, отриманою мною від центру звільнення заручників СБУ, на сьогодні у нас 162 заручники знаходяться на окупованих територіях", - сказала вона.

За словами Геращенко, це "цивільні, військові, чоловіки, жінки, серед них журналіст і троє волонтерів".

"Це ті люди, родичі яких звернулися до СБУ, щоб їх близьких розшукували", - повідомила вона.

За її словами, українській стороні вдалося встановити місце перебування 94 осіб, хоча бойовики підтверджують наявність меншої кількості полонених.

"Зараз запущена дуже серйозна робота, в якій задіяні ті служби, які мають тут сприяти, щоб відбулося звільнення. До кінця року мають бути позитивні новини, сподіваємося", - сказала перший віце-спікер.

Як повідомлялося раніше, станом на кінець жовтня 2017 року на окупованому Донбасі в полоні бойовиків залишалися 152 заручники, дехто з них у неволі вже три роки.

Більше про життя Донбасу читайте на Depo.Донбас