Геращенко: Гризлов у Мінську визнав присутність військ Росії на Донбасі

Українська сторона у Мінську звернулася до росіян з вимогою дати оцінку спробам проведення нелегітимних виборів в ОРДЛО

Як передає Depo.Донбас, про це повіомила представник української сторони у Мінську Ірина Геращенко у Facebook.

Представник Росії у Мінську Борис Гризлов, відповідаючи на на репліку на переговорах у Мінську, фактично підтвердив наявність регулярної армії РФ на Донбасі.

"Й тут Б. Гризлов видав сакраментальне : "Мы должны навести там порядок и провести там выборы!"
" Хто - ви? Вас же там нєт"- вчепилися в заяву по Фрейду українці. Гризлов пішов з засідання ТКГ раніше. Але й реакція представників ОБСЄ однозначна - це нелегітимні вибори, які ставлять на межу зриву мінський процес і мирні переговори", - написала вона.

Як зазначила, Геращенко, вже завтра народні депутати України - учасники мінської платформи в ВР - говоритимуть про цей кремлівський сценарій ескалації конфлікту через псевдовибори з послами країн нормандського формату в Києві.

Як повідомляє Ірина Геращенко, в Мінську сьогодні ще обговорювали заблоковане бойовиками КПВВ "Золоте", підсумки візиту координатора Фріша на Донбас (ми вимагаємо відвідати всіх вказаних нами в списку українських заручників, до яких бойовики не допустили координатора).

А також, Україна ще раз озвучила готовність передати засуджених в Україні росіян Росії і помилувати терористів та злочинців в обмін на звільнення з російських, донецьких і луганських тюрем українців.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Донбас