Екс-артист Львівської опери співпрацював з "ДНР" та розбещував 13-річну дівчинку

Екс-соліст балету Львівської опери Микола Санжаревський розгорнув в Україні мережу антиукраїнської пропаганди та став посібником терористів "ДНР"

Про це повідомив народний депутат Антон Геращенко на своїй сторінці в Facebook, передає Depo.Донбас.

Як зазначає Геращенко, під час розслідування вдалося встановити, що Санжаревський займався антиукраїнською пропагандою, в тому числі в якості адміністратора антиукраїнських груп у соцмережах, організовував інформаційні провокації, а також проводив збір коштів - нібито на лікування "дітей біженців", з подальшою передачею зібраних через соцмережі грошей на підтримку терористів "ДНР".

Крім того, стало відомо, що Санжаревський займався збором і передачею бойовикам інформації про дії ЗСУ, у тому числі - шляхом розбещення неповнолітньої дівчинки Вікторії, яка вивідувала для Санжаревського дані через свого брата, військовослужбовця ЗСУ. Уточнюється, що в "стосунках" з неповнолітньою Санжаревський знаходився з тих пір, як їй виповнилося 13 років.

"Упевнений, що правоохоронні органи України - СБУ і Національна Поліція найближчим часом дадуть гідну оцінку Миколі Санжаревскому за його підривну діяльність проти України", - резюмував Геращенко.

Нагадаємо, що Миколу Санжаревського звинуватили у підтримці "ЛНР" і "ДНР". 9 січня блогери повідомили, що соліст Львівської опери у ВКонтакте поширює дописи від сепаратистських спільнот та підтримує "ЛНР" та "ДНР", збирає гроші для бойовиків.

СБУ розпочала перевірку діяльності Санжаревського, якого активісти сайту "Миротворець" включили до своєї бази через антиукраїнські погляди. Це викликало обурення серед широких мас, в тому числі його колеги, відправляли в СБУ, до Президента та в інші інстанції листи на його підтримку.

У березні 2018 року балерун звільнився з Львівської опери за власним бажанням. Артист визнав, що збирав гроші для терористів на Донбасі.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Донбас

Мітки: #ДНР