ФСБ визнала бойовика "учасником терористичної "ДНР" і погрожує депортацією в Україну

Управління ФСБ Челябінська на Росії визнало бойовика Пилипа Венедиктова "найманцем у терористичній організації" і погрожує депортацією в Україну

Про це на своїй сторінці у соцмережі повідомив російський пропагандист Олександр Коц, передає Depo.Донбас.

Він пояснив, що Венедиктову не дають тимчасовий притулок на Росії з формулюванням про участь у незаконному збройному формуванні.

"Йому загрожує депортація", - пише Коц.

Він прочитував відгук на позовну заяву Венедиктова челябінського УФСБ "Венедиктов переслідується владою України за вчинення ним злочину терористичного характеру. У зв'язку з цим вважаємо, що Венедиктов Ф. В, бажаючи отримати тимчасовий притулок, фактично намагається ухилитися від кримінального переслідування, а не з мотивів, даними у визначенні "біженець" статті 1 Закону про біженців", - процитував Коц ФСБ.

Він зазначив, що на підтвердження наводиться документ з СБУ.

"У цьому документі, позначеному печаткою з гербом Російської Федерації, зокрема йдеться про те, що "в складі не передбаченого законом збройного формування" перший армійський Корпус Міністерства оборони ДНР "терористичної організації" ДНР" Венедиктов Ф.П. користувався позивним "Філ", наданим останньому невстановленими органами досудового розслідування представниками терористичних організації ДНР", - написав Коц.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Донбас