Фотографа з ОРЛО засудили за "позитивні" знімки

Фотокореспондента Сергія Кочетова засудили до 3 років ув'язнення умовно за "позитивне висвітлення" діяльність бойовиків "ЛНР"

Про це йдеться у вироку Московського районного суду Харкова, передає Depo.Донбас

Кочетов визнав свою провину у посяганні на територіальну цілісність і недоторканність України та пішов на угоду зі слідством. Його засудили до позбавлення волі строком на 3 роки. Водночас, фотокора звільнили від покарання з іспитовим строком на 2 роки.

Кочетову інкримінували репортажі 2014-2015 років, "які були спрямовані на позитивне висвітлення діяльності учасників незаконного формування "ЛНР".

Фотографії він публікував у харківському виданні Press-post (Press-post.net) та московському "Свободная пресса" (svpressa.ru).

"Встановлено, завданням, яке ставилось перед Кочетовим, було позитивне висвітлення діяльності незаконного формування "Луганська народна республіка" та висвітлення перспективності взаємовідносин Російської Федерації з незаконним формуванням "Луганська народна республіка", - стверджує слідство.

Зокрема, чоловік мав "фіксувати позитивну реакцію жителів Луганської області, які зустрічають гуманітарний конвой з Росії", "позитивно висвітлювати діяльність політичних сил Росії, які направляють допомогу".

"Кочетов усвідомлював, що виготовлені ним фотознімки будуть, використані для розміщення із статтями, в яких автори підтримують, а в деяких випадках і закликають до відокремлення частини території України", - йдеться у вироку.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Донбас

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook