ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Фінський маргінал анонсував вихід у Фінляндії книги про "ДНР" і пообіцяв прислати найманців

І форму для бойовиків теж пообіцяв прислати
Depo.
12 травня 2015 17:07
ФОТО: depo.ua

Фанський маргінал Йохан Бекман повідомив, що у Фінляндії планують випустити книгу про "ДНР".

Як пишуть підконтрольні бойовикам сайти, про це він заявив під час візиту у Донецьку, пише Донбас.depo.ua.

"Днями у нас вийде книга про створення "ДНР" і боротьбі за незалежність від Києва, думаю, вона буде переведена на російську мову", - зазначив Бекман.

Також він пообіцяв прислати у "ДНР" найманців.

"Ми відправили сюди гуманітарну допомогу, форму для армії, зараз відправили вам фінських добровольців, ми хочемо співпрацювати. Я вдячний вам, і перемога буде за нами", - підкреслив Бекман.

Нагадаємо, Йохан Бекман - відомий проросійський діяч. Приймав участь у нещодавному з'їзді неонацистів у Петербурзі. Автор низки скандальних книг на історичну тематику. 

Як повідомляв Донбас.depo.ua, делегація з країн Європейського союзуприбула 10 травня у окупований бойовиками "ДНР" Донецьк для участі в міжнародному форумі «Донбас: вчора, сьогодні, завтра»

У складі делегації п'ять чоловік з Німеччини, Франції та Греції: депутат Європарламенту Жан-Люк Шаффхаузер (Франція), депутат парламенту Греції (партія «Нова Демократія») Симос Кедікоглу, депутат парламенту Греції (правляча партія «СІРІЗА») Євген Узуніду, голова благодійної організації «Термінова допомога дітям України» Ален Крістіан Фран (Франція) та головний редактор журналу «Zuerst» Мануель Охзенрайтер (Німеччина).

Нагадаємо, депутат Європарламенту Жан-Люк Шаффхаузер є ультраправим політиком-націоналістом. Пропагував розділення України між Європою і Росією, активно симпатизує режиму Кремля. По даним ЗМІ, його діяльність фінансується саме підконтрольними Росії структурами.

Наприкінці 2014 року він опинився в центрі скандалу, коли допоміг "Національному фронту" Марін Ле Пен отримати кредит від російського банку на 9 мільйонів євро. Ці кошти, як з'ясувалося з листування, зламаної хакерами, Марін Ле Пен отримала за визнання Криму російським.

Мануель Охзенрайтер, головний редактор німецького ультраправого щомісячного журналу Zuerst, який активно пропагує кремлівську позицію. Вже був на окупованому Донбасі в якості так званого спостерігача з ЄС під час незаконних "виборів" в минулому році.

Депутат парламенту Греції Симос Кедікоглу є членом правоцентристської партії "Нова Демократія", у парламенті Греції є головою групи "Дружби з Росією".