Евакуйованих людей з КПВВ "Майорськ" вночі доправили у Бахмут: Більше половини поїхали у Горлівку

Евакуйованих людей з КПВВ "Майорськ" після проходження прикордонного оформлення забезпечили транспортом і доправили у Бахмут

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив керівник Донецької ОВЦА Олександр Куць, передає Depo.Донбас.

Він зазначив, що люди пройшли всі пропускні операції.

"Тих, кого прикордонники вже оформили, забезпечили транспортом й доправляємо вглиб української території, до Бахмуту, щоб люди не ночували на пропускному пункті", - написав Куць про нічні події.

За даними волонтера Євгена Капліна, не всі 46 людей обрали поїздку у Бахмут. За його словами, 19 відправилися на українську територію, а 27 - в окуповану Горлівку.

"Представники "ДНР" організували автобус з нейтральної зони, в якому 27 людей з групи, яка застрягла в нейтральній зоні, в супроводі журналістів т.зв. "ДНР" вирушили на ночівлю в непідконтрольну Уряду України Горлівку", - написав Каплін.

Нагадаємо, що ввечері 14 лютого проросійські бойовики здійснили чергову провокацію: з боку окупованої Горлівки після закриття КПВВ "Майорське" вони пропустили 46 осіб, знаючи, що український пропускний пункт вже не працює. Люди змушені були перебувати у сірій зоні. Керівництвом ООС вирішило питання відновлення роботи КПВВ та пропустили людей на контрольовану українським урядом територію.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Донбас

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook