ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Естонія покаже фільм-пропаганду про Донбас, незважаючи на звернення посла України

В Естонії вирішили не забороняти на своїй території показ пропагандистського фільму про Донбас
Depo.
3 червня 2016 20:59
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє Depo.Донбас із посилання на "УНІАН".

"Естонія як демократична правова держава поважає свободу слова як одну з основних свобод, за умови, що це не суперечить чинному законодавству і не є засобом розпалювання ворожнечі і насильства", - йдеться в повідомленні естонського міністерства культури.

"Цей фільм є частиною ідеологічної гібридної війни Російської Федерації. Він націлений на просування нелегальних сепаратистських угруповань у східній частині України і покликаний спростовувати російську військову агресію проти моєї країни", - писав Крижановський. Так, з урахуванням дружніх відносин між Естонією і Україною посол просив владу країни не допустити показу цього фільму - у разі, якщо у когось виникнуть такі плани.

У свою чергу, естонський міністр, дозволивши показ пропагандистського фільму, висловив упевненість, що "двосторонні дружні зв'язки, засновані на конструктивному співробітництві, триватимуть і надалі".

Нагадаємо, посол України в Таллінні Віктор Крижанівський звернувся до естонської влади з проханням не допустити показу на території Естонії знятого італійським режисером Сарою Реджінелла фільму "Часи Донбасу".

Більше про життя Донбасу читайте на Depo.Донбас