В "Л-ДНР" заявили, що у січні 2020 року припинять видавати роспаспорти
Командування Збройних Сил Російської Федерації посилює заходи з приховування перебування російських військ на тимчасово окупованій території у Донецькій та Луганській областях
- Донбас
-
20 серпня 2019 13:19
Про це повідомляє Depo.Донбас з посиланням на Головне управління розвідки Міноборони України.
"У зв’язку з цим, "республіканськими комісаріатами" активізовано роботу з оформлення відповідних військо-облікових документів прикриття для всіх кадрових військовослужбовців Збройних Сил Росії, які проходять військову службу у складі з’єднань і частин 1 (Донецьк) та 2 (Луганськ) АК ЗС РФ", - йдеться у повідомленні.
Крім того повідомляється, що окупантами вживаються активні заходи в інтересах завершення до 1 січня 2020 року процесу надання російського громадянства військовослужбовцям-найманцям.
"Зокрема, російськими пропагандистами поширюються чутки, що нібито по завершенню кампанії паспортизації грошове забезпечення найманцям буде виплачуватись на рівні виплат кадровим військовослужбовцям ЗС РФ", - йдеться у повідомленні.
Всі новини Донбасу сьогодні читайте на Depo.Донбас
Всі новини на одному каналі в Google News
- 14:26Три лідери футбольного чемпіонату країни перемогли з однаковим рахунком 4:0 – підсумки туру УПЛ Відео
- 13:15 У Генштабі підтвердили звільнення від росіян н.п. Кучерів Яр та Сухецьке на Донеччині
- 09:34 Сили оборони відбили дві атаки рф у напрямку Антонівського мосту, - Генштаб ЗСУ
- 20:36 DeepState: росіяни просунулася в трьох областях ФОТО
- 16:37 Ліквідовано пів сотні росіян: ЗСУ звільнили село Сухецьке на Донеччині Відео
- 08:50 За добу на фронті ЗСУ зупинили 141 ворожу атаку
- 22:08 Більше сотні разів за добу росармія намагалася прорвати лінію фронту
- 15:20 російські окупанти розстріляли родину цивільних у Званівці на Донеччині
- 12:15 У Краматорську внаслідок удару дрона загинули журналістка та оператор телеканалу "Freedom" ФОТО
- 22:28 З початку доби на фронті відбулося 111 бойових зіткнень
- 19:05 Українські десантники звільнили Кучерів Яр на Донеччині: у полон потрапило більше 50 росіян Відео
- 12:26На хабарі за кадрові перестановки погорів посадовець військової частини на Донеччині
- 22:46 Армія рф третину наступів сьогодні спрямувала на один напрям
- 22:21Окупанти вбивають цивільних на Донеччині за наказами командирів, - ГУР
- 17:01"Кривбас" вийшов у лідери чемпіонату України з футболу ВІДЕО ЯСКРАВИХ МОМЕНТІВ ТУРУ ФОТО Відео
- 11:35Окупанти обстріляли Слов'янськ: Поцілили в будинок та гараж
- 22:43Померла 98-річна бабуся, яка минулого року пройшла пішки 10 км з окупованого селища на Донеччині
- 14:25 Графіки відключень світла: Чому запроваджують та від чого залежать їх тривалість
- 13:21Внаслідок російських атак на Донеччині загинули двоє людей, ще троє - поранені
Сектор

