Енергетики знову знеструмлять"Лисичанськводоканал" через стомільйонні борги

Луганське енергетичне об'єднання анонсувало на 31 жовтня знеструмлення "Лисичанського водоканалу" 

Як повідомляє прес-служба ЛЕО, причиною є заборгованість водоканалу за електроенергію, що станом на 1 жовтня вже склала майже 143,5 млн грн, передає Depo.Донбас.

За даними ЛЕО, заборгованість водоканалу зростає починаючи з червня цього року

"Лисичанськводоканал" схитрував та замість спроб вирішення проблеми, отримав судове рішення щодо тимчасової заборони для ЛЕО відключати будь-які об'єкти даного водопостачальника". Але зараз вже є рішення Верховного Суду України, який скасував судові рішення на користь "Лисичанськводоканалу" щодо тимчасової заборони відключення його об'єктів", - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що ще на початок червня борг "Лисичанського водоканалу" за електроенергію складав на 10 млн грн менше, ніж зараз - майже 133 млн грн.

При цьому, щомісячне споживання електроенергії водоканалом влітку коштувало близько 3 млн грн.

"То ж, виглядає так, що за 4 місяці "Лисичанськводоканал" майже не платив за споживання електроенергії. Схоже виглядає ситуація й зараз, у жовтні водники сплатили лише неповні 48 тис. грн, а в вересні сплатили лише 405 тис. грн, хоча спожили електроенергії на 3 млн 127 тис. грн. А ще близько 50 млн грн – це штрафні санкції, що має оплатити водоканал", - йдеться у повідомленні.

Загалом буде відключено від електроенергії це майже два десятка об'єктів, серед яких насосні станції Суміщені, РТІ, Борівська, Привілля, каналізаційні станції, міські очисні споруди, дільниця ВДО Новодружеська.

На жаль, таке знеструмлення, за нашими даними, загрожує повним припиненням водопостачання населених пунктів Привілля, Новодружеськ, Малорязанцеве та частково - Лисичанська (окрім центральної частини міста). Зокрема, в Лисичанську без води опиняться "район РТІ" та частина міста разом зі склозаводом "Пролетарій".

"Луганське енергетичне об'єднання вимагає від Лисичанського водоканалу повністю сплатити поточне споживання електроенергії в вересні та жовтні, а також, хоча б частково погасити борги, створені водоканалом внаслідок незадовільної оплати споживання в літні місяці", - зазначається у повідомленні.

Енергетики кажуть, що тільки на таких умовах готові починати діалог

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Донбас

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook