Екс-співробітника "міністерства "ДНР" взяли на службу в ЗСУ

Суд звільнив від кримінальної відповідальності колишнього співробітника Міністерства праці та соціальної політики" самопроголошеної "ДНР" Владислава Мандровского, що здався Службі безпеки України і пішов на службу в українську армію

Про це йдеться в матеріалах суду, передає Depo.Донбас з посиланням на Українські Новини.

Мешканець Донецька Мандровский в листопаді 2014 року з особистих ідеологічних міркувань працевлаштувався в "Міністерство праці та соціальної політики" ДНР і в подальшому був призначений на посаду "диспетчера, постійного представника міністерства праці та соціальної політики ДНР в центрі управлінням відновленням ДНР".

До посадових обов'язків підсудного входило формування реєстрів осіб, які потребують гуманітарної допомоги та інформаційне забезпечення діяльності керівництва "міністерства".

В подальшому, в лютому 2015 року Мандровский був призначений на посаду головного спеціаліста "сектора по зв'язках з громадськістю Мінсоцполітики", потім - "співробітника відділу інформаційного забезпечення міністерства", а пізніше - провідного спеціаліста "відділу діловодства та контролю міністерства".

У лютому 2018 року підсудний був звільнений зі своєї посади.

У серпні поточного року Мандровский здався українським правоохоронцям, йому була пред'явлена підозра ст. 258-3 (участь у терористичній організації) Кримінального кодексу.

Прокуратура попросила суд звільнити підозрюваного від кримінальної відповідальності, у зв'язку з тим, що останній добровільно надав свідчення про свою злочинну діяльності у складі "ДНР" і повідомив про протиправну діяльності ще 23 осіб - функціонерів "ДНР".

Крім того, показання Мандровского використані при розслідуванні справи проти колишнього "керуючого справами Ради міністрів" ДНР" Бориса Литвинова.

Підсудний повідомив суду, що жалкує про скоєне і після повернення на територію, підконтрольну владі України, добровільно звернувся в СБУ і повідомив їм про всі відомі йому обставини скоєння кримінальних злочинів представниками ДНР.

Більш того, він вступив на строкову службу в ЗСУ у військову частину №0300 для того, щоб віддати борг державі.

У середині вересня суд задовольнив клопотання прокуратури і звільнив екс-співробітника "Міністерства" ДНР" від кримінальної відповідальності.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Донбас

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook