Екс-керівник міліції Донецька розповів про роботу іноземної розвідки напередодні війни

Іноземна розвідка працювала на території Донецька напередодні початку збройного конфлікту на Донбасі

Про це розповів колишній керівник міліції Донецька (2011-2013) генерал-майор Юрій Седнєв, передає Depo.Донбас з посиланням на "Новини Донбасу".

Седнєв розповів, що тепер може припустити підозрілі випадки роботи агентів на території Донецька.

За його словами, більшість епізодів в 2011-2012 роках в міліції розглядали в контексті підготовки до чемпіонату з футболу Євро-2012.

"Моніторинг ситуації спостерігався. Надалі, коли я вже аналізував, я розумів, що це розвідники, шпигуни. Ну, може, це голосно сказано ... Україну в той час вивчали по обидва боки, тобто провісники цих подій відчувалися і з боку заходу. Також було активне вивчення з боку наших західних партнерів - цікавилися регіоном. І теж був інтерес не тільки економічний ... У 2012 році, коли це все почалося більш явно і відкрито, міліція списувала все на те, що у нас буде проведення Євро-2012. І відповідно, спілкуючись з СБУ, ми обмінювалися цією інформацією. Очікувалося до півмільйона уболівальників з Європи, приблизно близько 50-ти тисяч очікувалося з Росії, тобто зрозуміло, що люди переживали в той період часу", - розповів Седнєв.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Донбас

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook