ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Екс-диктатор Луганщини розмріявся про крісло Плотницького

Після зникнення ватажка "ЛНР" один відомий алкоголік вирішив терміново зібрати під своїм керівництвом "Радбез Новоросії"
Depo.
5 травня 2015 16:55
ФОТО: depo.ua
Екс-диктатор Луганщини розмріявся про крісло Плотницького
Екс-диктатор Луганщини розмріявся про крісло Плотницького

Колишній головний терорист "ЛНР" Валєра Болотов останнім часом почав виявляти неабияку активність в інтернет-просторі. Так сьогодні терористичні "говносливи" почали масово тиражувати сенсаційні чутки про його друге пришестя: "Просочилася дуже цікава інформація, що найближчим часом Болотов збере раду безпеки "Новоросії". Реєстрація командирів (ЛНР, ДНР) і представників інших (підконтрольних ВСУ) областей проходитиме за закритими каналами".

Екс-диктатор Луганщини розмріявся про крісло Плотницького - фото 1

Тим часом, сам Болотов розгорнув бурхливу діяльність в соцмережах. Варто зазначити, що після ганебної відставки, він пішов у глибоке підпілля і з'являвся лише, щоб показати, що живий. Нагадаємо, "помилкове" збиття його підлеглими малазійського Боїнгу відправило Валєру спочатку в глибокий алкогольний анабіоз, а з часом він був замінений більш розумним, але, як потім з'ясували в Кремлі, нечистим на руку Плотницьким.

Тож, в кінці квітня Болотов з'явився в Москві на організованому російськими комуністами "Форумі міст-героїв". Там він, навіть, опинився серед ветеранів, які отримали медаль "70 років Перемоги" з рук самого Зюганова, чим не забарився похизуватися в "Фейсбуці".

Екс-диктатор Луганщини розмріявся про крісло Плотницького - фото 2

Екс-диктатор Луганщини розмріявся про крісло Плотницького - фото 3

Також Болотов почав активно опікуватися нелегкими буднями "ЛНР"

"Міністр освіти і науки "ЛНР" Леся Михайлівна Лаптєва тимчасово перебуває на лікуванні в кардіологічному центрі... З нею знаходиться її чоловік Тарасюк Олег Михайлович. Бажаємо їй якнайшвидшого одужання і просимо поставитися з розумінням. Виїзд був вимушеним", - прокоментував сьогодні Болотов чутки про арешт його колишньої підлеглої.

Крім того, один із його поплічників Олександр Малихін почав активно постити фотографії "таємних" зустрічей в Ростові Болотова із "жирною сотнею" (так охрестили його колишнє найближче оточення через неосяжні габарити після славнозвісного фото в захопленій Луганській ОДА). Саме ці бойовики зараз і розносять "вісті" про його повернення.

Екс-диктатор Луганщини розмріявся про крісло Плотницького - фото 4

Екс-диктатор Луганщини розмріявся про крісло Плотницького - фото 5

Екс-диктатор Луганщини розмріявся про крісло Плотницького - фото 6

Тож, цілком ймовірно, що скоро ми від них почуємо, що Болотов через відомого діда Мороза Губарєва, який до речі теж отирається зараз в Ростові, передав новому куратору "Новоросії" Болтенкову, що зав'язав з алкоголем, і на відміну від Плотницького не крастиме гроші "друзів Путіна" Ротенберга та Тимченка (жарт).

Варто зазначити, що з першого погляду така піар-кампанія більше схожа на наслідки "білої гарячки" і навряд чи вразить Кремль. Разом з тим, враховуючи кадровий голод в "ЛНР" і вміння путінських ідеологів довести ситуацію до повного абсурду, виключати такий сценарій теж не варто.