Джон Сноу і Старкі звернулися до Зеленського з вимогами щодо Донбасу

На фейковому сайті, кого тільки не зустрінеш: колишній глава міста Сіверськодонецька, український режисер Олег Сенцов, кіногерої та ватажок "ДНР"

Як передає Depo.Донбас, про це йдеться на сайті "ЗеленскийПризнайВыборДонбасса"

Зазначається, що сайт створений "учасниками проукраїнського флешмоба". Для оголошення вимог до президента України щодо автономії для Донбасу.

На фейковий сайт потрапив колишній глава міста Сіверськодонецька Валентин Казаков. Український режисер Олег Сенцов, який знаходиться в російській колонії, на сайті підписаний Олександром з Донецька.

Не обійшлося і без кіногероїв. Сімейство Старков і Джон Сноу з "Гри Престолів" стали Борисом Старковим з Старобільська, Михайлом Черновим з Біловодська, Ариной Старкиной з Краснодона.

На сайті зареестровані "адепти русского мира" - Ігор Корнет (очолює так зване "МВС ЛНР"), продюсер фільму "Ополченочка" Роман Розум, голова "молодіжної ради ЛНР" Михайло Дьяконов, ведучий терористичного каналу "ДТРК ЛНР" Леонард Свідовський і навіть ватажок "ДНР" Денис Пушилін. Вони у соціальних мережах спростовують свою участь.

Герои «Игр престолов» «обратились» к Владимиру Зеленскому

 

За словами українського блогера Олексія Фаліна, флешмоб нагадує невдалий жарт, і сприймати це як голос народу немає сенсу.

"Будь-яка людина може зайти на сайт, додати фото будь-яке, а головне - скільки захоче. За таким же принципом у 2014 році проходив і так званий "референдум", коли можна було приїхати проголосувати за себе, своїх друзів і родичів, а потім піти на іншу ділянку і теж саме повторити. Так і тут зараз", - говорить Фалін.

У проросійських соцмережах почався новий флешмоб - люди викладають скріни з цього сайту і вимагають негайно видалити, враховуючи, що це порушення прав людини. Почалася суперечка, а хто ж таку акцію запустив. Не обійшлося і без затвердження, що це все "інформаційна війна Зеленського", "хитрий план СБУ" і навіть всередині угруповань "Л=ДНР".

Нагадаємо, що у мережі з'явився дивний сайт нібито для мешканців Донбасу, де оголошують вимоги до президента України

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Донбас

Мітки: #ДНР