DW: Єфремов має на швейцарских рахунках понад 800 млн грн

Швейцарія оприлюднила дані про кошти ексглави фракції Партії регіонів Олександра Єфремова

Про це з посиланням на реєстр судових справ Швейцарії пише DW, передає Depo.Донбас.

Гроші на його рахунок надходили з 2006 року. Рахунки контролюють син Єфремова Ігор і його дружина.
Гроші у Швейцарії лежать на підконтрольних синові і невістці Єфремова рахунках низки компаній з Кіпру, Британських Віргінських островів і Канади.

Ці гроші заблоковані з літа 2016 року. Син Єфремова Ігор, його дружина і підконтрольні їм компанії протягом декількох років судилися в Швейцарії, домагаючись того, щоб рахунки розморозили. Вони намагалися переконати швейцарських суддів, що справи проти Єфремова-старшого - це "політична розправа" і порівнювали його з опальним російським олігархом Михайлом Ходорковським.

Але швейцарські судді відмовилися розморожувати рахунки. Згідно з рішенням Федерального суду Швейцарії від 21 березня, оприлюдненому в реєстрі судових рішень на початку травня, рахунки Єфремових будуть заблоковані доти, поки Україна не доведе в суді злочинне походження цих коштів.

Як повідомили у Федеральному відомстві юстиції Швейцарії, українським слідчим на підставі рішення Федерального суду у середині квітня було передано банківські документи про рух коштів на швейцарських рахунках Єфремових. Швейцарські правоохоронці також передали українським колегам матеріали кримінальної справи за підозрою Ігоря Єфремова у відмиванні грошей, включно з протоколом допиту Єфремова-молодшого. Цю справу у Швейцарії було закрито 2015 року за браком доказів.

Нагадаємо, суд випустив Єфремова під домашній арешт.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Донбас

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook