Дружину Губарєва "запросили" до СБУ на допит

Дружину так званого "народного губернатора Донецької області" Павла Губарєва Катерину викликали в якості підозрюваної на допит до Служби безпеки України

Depo.
21 березня 2017 10:50
ФОТО: depo.ua

Як передає Depo.Донбас, відповідна повістка опублікована в газеті "Урядовий кур'єр".

Згідно порядку, дружину Губарєва викликають у якості підозрюваної "для проведення слідчих і процесуальних дій на 10:00 27, 28 і 29 березня до старшого слідчого в ОВС ГСУ СБ України в каб. 306 у Києві на вул. Володимирській, 33".

Зазначається, що Губарєву підозрюють у скоєнні злочинів, передбачених ч. 1 ст. 258-3 (створення терористичної організації, керівництво такою організацією або участь у ній) і ч. 1 ст. 258-5 (фінансування тероризму) КК.

Нагадаємо, що Шевченківський районний суд Києва надав дозвіл на здійснення спеціального досудового розслідування в кримінальному провадженні стосовно лідера "Народного ополчення Донбасу" і так званого "народного губернатора Донеччини" Павла Губарєва.

Нагадаємо, що в Україні у розшук Губарєва оголошено в травні 2014 року.

Крім того, повідомлялося, що у січні 2017 року колишнього самопроголошеного "губернатора" Донецької області Губарєва СБУ викликала на допит, куди він, звичайно, не з'явився.

Більше про життя Донбасу читайте на Depo.Донбас