Дражнили "Слава Україні": У Москві школяра з Донецька зацькували до самогубства (ФОТО, ВІДЕО)

Московські школярі довели свого однокласника, який приїхав з окупованої Донеччини, до суїциду

17-річний учень школи № 2117 Данило В. міста Щербинки Нової Москви був доставлений в інститут ім. Скліфосовського з порізами на руці, пише Depo.Донбас з посиланням на Лайф.

Підліток намагався накласти на себе руки через цькування однокласників, які знущалися над ним протягом усього його навчання в школі кожну зміну.

Данило розповів слідчим, що протягом двох останніх років, що він живе в Москві, його постійно били, обзивали "хохлом" і кричали "Слава Україні!"

"У школі цькування почалося  минулого року, все кричали, що я українець, і обзивали мене. Вони обзивали і били мене кожну зміну. Колишня класна керівниця була в курсі, але вона мені ніколи не допомагала. Шмиков, Баранов, Лопатин - ось прізвища тих, хто постійно знущався наді мною. Кричали при цьому "Слава Україні!", - розповів хлопець.

Мама підлітка - Юлія Юріївна - відразу звернулася до Слідчого комітету Росії після спроби самогубства сина. Вона зажадала справедливого покарання для співробітників школи і вчителів, які допустили таку поведінку в стінах російської школи. Жінка повідомила, що переїхала з Донецька до Москви після початку військових дій і підробляє в цій же школі.

Юлія розповіла, що класний керівник потурала всім діям учнів і не заступилася за хлопчика, знаючи про цькування.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Донбас