Донеччина зневоднена: Компанію "Вода Донбасу" відключать від електроенергії

Комунальне підприємство "Вода Донбасу" 23 травня буде відключене від електропостачання на вимогу "Укрінтеренерго"

Про це повідомляє відділ з комунікацій ДТЕК Донецькі електромережі, передає Depo.Донбас

Електропостачання буде обмежено через аборгованість. Зазначається, що незважаючи на увагу перших осіб держави та керівництва Донецької області до проблеми КП  "Компанія "Вода Донбасу" - рішення не знайдено.

"Водопостачальне підприємство буде відключено від електроенергії за борги перед постачальником електроенергії - ДП "Укрінтеренерго", - йдеться у повідомленні.

Також наголошується, що в травні "Вода Донбасу" отримала ліцензію на постачання електроенергії з 1 травня. Це дало компанії право самостійно поставляти собі електроенергію безпосередньо від державного підприємства "Енергоринок". Поставка припинилася через 6 днів через порушення умов оплати (компанія не змогла сплатити електроенергію за подальші періоди). 7 травня "Енергоринок" направив повідомлення про припинення поставки.

"7 травня КП "Компанія "Вода Донбасу"знову стала клієнтом постачальника останньої надії ДП "Укрінтеренерго", який надіслав повідомлення оператору системи розподілу на відключення за борги. Сума заборгованості в повідомленні не уточнюється", - йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, "Вода Донбасу" постачає воду по всій території Донецької області.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Донбас