ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Донеччани повідомляють про запеклий бій у Мар'їнці, горлівчани - у Зайцевому

Жителі Петровського району Донецька пишуть у соцмережах про постріли з важкої зброї
Depo.
18 грудня 2015 23:24
ФОТО: depo.ua

Також донеччани інформують про вибухи снарядів на околицях Петровського району, передає Depo.Донбас.

"З 6:00 вечора бойовики періодично стріляли з важкої зброї, а в 21:40 прилетіло кілька снарядів у відповідь. Ми не виключаємо, що це провокації з боку "ДНР", але також не виключаємо версію про постріли з сусідньої Мар'їнки", - говорить мешканець Петровського району Євген Зайцев.

Крім того жителі в соціальних мережах повідомляють, що звуки бою чутні по дузі від Петрівського району до Авдіївки.

"Танк, на Тихому чутно, як ніби землетрус", "Мощновато зайшли, гуркоче", "Петрівка - чути такий міцненький бій години півтори вже, десь недалеко", "Вибухи в районі Опитного. У небі яскраві вогняні спалахи", "Гвардейка, багато звуку осторонь Спартак, Авдіївка, залпи", - діляться інформацією городяни.

Донеччани повідомляють про запеклий бій у Мар'їнці, горлівчани - у Зайцевому - фото 1

Також є повідомлення про те, що вже близько 2 годин у Зайцевому йде серйозний бій: "На Гольмі капець чутно, а у Зайцевому ваще капець", "Голосніше й голосніше Гольма", "Горлівка - ми чуємо сильний бій, на рідкість голосно. Кулемет добре працює; схоже, "Град", -давно не було", - пишуть у соцмережах.

При цьому про загострення ситуації під Донецьком повідомляється також і терористичний паблік. Зокрема, йдеться про запеклу артилерійські дуелі між Мар'їнка та Красногорівка (дорога "Первомайка").

"На Ворошиловському страшно гуркоче годин з 16-00 і ніхто про це не пише. У Київському теж шумить. Канонада сильна сьогодні і чують її більшість районів заходу і півночі Донецька, а також деякі центральні райони. З Куйбишевського мінусів не було, а от з Київського, кажуть, відлітало добре і по-моєму навіть "Град" працював короткими залпами по кілька РС", - йдеться у терористів.