Директор знеструмленого Лисичанського водоканалу каже, що у боргах винні "папєрєднікі"

Директор Лисичанського водоканалу Євген Лисенко пояснив, чому це комунальне підприємство не може розплатитися з енергетиками і піддається постійному знеструмленню через борги

Директор знеструмленого Лисичанського во…

На своїй сторінці у соцмережі Лисенко зазначив, що рахунки водоканалу регулярно заарештовують за рішеннями судів за борговими позовами податкових служб, передає Depo.Донбас.

За словами Лисенка, з початку року лисичанський водоканал, в питаннях оплати за поточне споживання електроенергії та погашення заборгованості зміг вийти на рівень 118%.

"Але, це тривало не довго, оскільки рахунки підприємства постійно заарештовують за рішеннями судів за борговими позовами податкових служб", - написав він.

Лисенко зазначив, що ці борги з'явилися ще у попередні роки, коли на підприємстві було інше керівництво.

"До речі, один з таких керівників, який передав у спадок борги в розмірі 17 млн. гривень по одному тільки позову, був включений мером Лисичанська в комісію з перевірки документів під назвою "Покопирсаємося у документах водоканалу і подивимося, чому ніяк не налагоджується питання по оплаті електроенергії", - написав Лисенко.

Він запевняє, що в умовах арештів рахунків і необхідності оплачувати штрафні санкції, водоканал не в змозі власними силам погасити таку заборгованість за електроенергію.

"Здійснюється оплата податків, а фактично оплачуються штрафні санкції за старими боргами, утворюється нова заборгованість, починаються зняття коштів інкасових ... і так замкнуте коло", - написав Лисенко.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Донбас

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook