ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Ділки з окупованої Горлівки намагались продати танкові двигуни Туркменістану

Київськими митниками попереджено спробу вивезення за межі України двигунів для танків без дозвільних документів
Depo.
2 червня 2016 14:17
ФОТО: depo.ua

Про це пише Depo.Донбас з посиланням на Головне управління Державної фіскальної служби у Київській області.

Повідомляється, що на митний пост одним з вітчизняних підприємств було подано митну декларація для оформлення дизельного двигуна V-12 в режимі "експорт". На перший погляд документи були оформлені належним чином, але більш ретельна перевірка виявила цікаві факти.

"Після митного огляду та залучення експертів з НДІ ВСУ було встановлено, що задекларований товар є нічим іншим, як дизельними двигунами типу В-46, який застосовується в складі танків типу Т-72, ​​Т-64, самохідних гаубиць тощо", - йдеться в повідомленні.

У митній декларації на товар підприємці зазначили, що він призначений для газових компресорів, електрогенераторів. Крім того, перевізником даного товару значилася фірма з окупованої Горлівка Донецької області, а сам вантаж направлявся до Туркменістану.

За даним фактом Управлінням по боротьбі з митними правопорушеннями складено протокол про порушення митних правил, матеріали справи передані в СБУ для внесення відомостей до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ознаками кримінального правопорушення і проведення досудового розслідування за ознаками злочину, передбаченого ст.333 Кримінального кодексу України.

Більше про життя Донбасу читайте на Depo.Донбас