Держдеп радить громадянам США не подорожувати в регіони України з воєнним станом

Бюро консульських справ Держдепу радить громадянам США не подорожувати у регіони України, де запроваджено воєнний стан, а також зважати на небезпеку яка є навіть у Києві

Про це йдеться у рекомендаціях щодо подорожей, оприлюденних на сайті бюро, передає Depo.Донбас.

Зокрема. громадянам США категорично радять не подорожувати у Крим та на окупований Донбас, та переглянути свою подорож в Одеську, Миколаївську, Херсонську, Запорізьку, Сумську, Харківську, Чернігівську та Вінницьку області через воєнний стан.

"Злочини проти іноземців та їхнього майна є звичайним явищем. Демонстрації, які часом носили насильницький характер, регулярно проходять по всій Україні, в тому числі в Києві. Політично спрямовані вбивства і вибухи також відбулися. Є повідомлення про насильство з боку крайніх націоналістичних груп", - йдеться у повідомленні бюро щодо подій в Україні.

"Якщо ви вирішили поїхати в Україну уникайте демонстрацій і натовпів, не чиніть опір фізично спробам пограбування, моніторте місцеві ЗМІ на предмет подій і коригуйте свої плани на підставі нової інформації. Увійдіть в Програму реєстрації Smart Traveler (STEP), щоб отримувати сповіщення і спростити виявлення вас у надзвичайній ситуації. Слідкуйте за Держдепартаментом в Facebook і Twitter. Перегляньте звіт про злочинність і безпеку в Україні. Громадяни США, які виїжджають за кордон, завжди повинні мати план дій в надзвичайних ситуаціях. Перегляньте контрольний список мандрівника, - радять американцям у бюро.

Нагадаємо, воєнний стан в Україні запроваджено у 10 областях на 30 днів до 27 грудня 2018 року.

Також нагадаємо, що на окупованій Донеччині знайшли рештки громадянина США, який ще у 2015 році приїхав "допомагати місцевому населенню та бойовикам" і зник в районі Ростова.

В бойовиків підтвердили, що Вільям Пол Рейлі, громадянин США, тіло якого нещодавно виявили на одному з цвинтарів у "ДНР", приїздив до них три роки тому, однак його звинуватили у "шпигунстві на ЦРУ".

Відомо, що американця пограбували і вбили.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Донбас