ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Делегація ПРООН презентувала програму розмінування Донеччини

Делегація ПРООН спільно з міжнародними партнерами Halo-Ukraine, FSD і DDG в Донецькій області презентували програму розмінування регіону

Depo.
13 листопада 2018 22:43
ФОТО: depo.ua

Про це пише Depo.Донбас із посиланням на сайт Донецької військово-цивільної облдержадміністрації.

"Відбулася зустріч заступника голови Донецької облдержадміністрації Ігоря Стокоза з делегацією ПРООН спільно з міжнародними партнерами, Halo-Ukraine, FSD і DDG. Приводом для неї стала актуальна проблема для Донецької області, яка стосується розмінування територій поблизу населених пунктів. На заході відбулася презентація програми діяльності партнерів і ПРООН у зв'язку з перспективними змінами законодавства України у сфері протимінної діяльності, а також розглянули питання і спостереження від облдержадміністрації і щодо виконуваної роботі з розмінування території в регіоні", - йдеться в повідомленні.

Заступник голови Донецької облдержадміністрації Ігор Стокоз зазначив, що область завжди готова до співпраці, а також подякував за те, що міжнародні організації прагнуть допомогти їй у важкий час.

"Поки територію області не розміновано, немає можливості впроваджувати в ній інші проекти. Неможливо відновлювати інфраструктуру. Розмінування займає дуже багато часу", - сказав Стокоз.

Нагадаємо, за даними Міноборони, групи розмінування за час війни на сході України розмінували близько 4030 гектарів території і 1356 кілометрів доріг, виявлено і знешкоджено 253 716 одиниць вибухонебезпечних предметів.

Більше про життя Донбасу читайте на Depo.Донбас

Приєднуйтеся до нашої групи на Facebook