Делегація британської армії приїхала на Донбас (ФОТО)

У Соледарі, відбулася робоча зустріч керівництва української сторони СЦКК з британською делегацією на чолі з командиром операції "ORBITAL" полковником Маркусом Евансом

Про це Depo.Донбас, повідомили в прес-центрі ООС.

"Робочу групу офіцерів української сторони СЦКК очолив керівник української сторони Спільного центру полковник Дмитро Усенко.

Під час брифінгу, українська сторона поінформувала іноземних гостей стосовно основних завдань та поточної діяльності СЦКК, порядку взаємодії з питань припинення вогню, а також випадків порушень збройними формуваннями Росії Мінських домовленостей вздовж лінії розмежування сторін.

Зокрема, було зазначено, що свою діяльність українська сторона СЦКК здійснює у тісній взаємодії з СММ ОБСЄ.

У ході зустрічі, членів делегації також було поінформовано щодо проблемних питань з відновлення інфраструктури на підконтрольних Уряду України територіях Донецької та Луганської областей.

Передусім, йшлося про випадки систематичних порушень гарантій безпеки збройними формувань Російської Федерації під час проведення ремонтно-відновлювальних робіт на критичних об'єктах промислової та цивільної інфраструктури, що розташовані поблизу лінії зіткнення.

Керівництво української сторони СЦКК провело зустріч з делегацією британської армії 01
Керівництво української сторони СЦКК провело зустріч з делегацією британської армії 02
Керівництво української сторони СЦКК провело зустріч з делегацією британської армії 03
Керівництво української сторони СЦКК провело зустріч з делегацією британської армії 04

Частина презентації була представлена начальником штабу - першим заступником керівника Спільного центру полковником Андрієм Яковенко англійською мовою. Цьому факту був радий перекладач делегації – в нього з'явився час для перепочинку.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Донбас