ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

ДАІ Донеччині не видає водійські права та не реєструює авто

7 листопада ДАІ Донеччини тимчасово припинила надавати послуги пов'язаних з використанням авто
Depo.
9 листопада 2015 22:51
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє прес-служба ГУ Національної поліції в Донецькій області, передає Depo.Донбас з посиланням на "Новости Донбаса".

"Щоб уникнути непорозумінь під час реєстрації, перереєстрації, видачу посвідчень водія, починаючи з 7 листопада 2015 на території Донецької області тимчасово припинили роботу центри надання послуг, пов'язаних з використанням автотранспортних засобів. Про відновлення роботи центрів буде повідомлено додатково", - зазначає прес-служба.

Згідно з пунктом 14 розділу ХІ Закону України "Про Національну поліції" Державтоінспекція і надалі буде виконувати свої функції до тих пір, поки не буде налагоджена повноцінна робота патрульної поліції. У такому режимі ДАІ зможе працювати до 31 грудня 2016 року. При цьому згідно з п. 17 цього ж розділу Закону поліцейським дозволяється носіння і використання форменого обмундирування, визначеного для працівників міліції, до затвердження Кабінетом Міністрів України зразків форменого обмундирування поліцейських та забезпечення ним в установленому порядку відповідно до затверджених норм.

В Україні 7 листопада набув чинності закон про "Національну поліцію", який президент Петро Порошенко підписав 4 серпня 2015.