ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Сурков остаточно заплутався в Конституції України

Або що виходить, коли Конституцію трохи по-дебільному переписують колишні МММ-щики
Depo.
10 червня 2015 16:00
ФОТО: depo.ua
Сурков остаточно заплутався в Конституції України
Сурков остаточно заплутався в Конституції України

То визнаючи Крим українським, то забираючи свої слова назад, "ЛНР" і "ДНР" і їх кремлівські куратори не можуть не розуміти, що їм таки доведеться бути у рамках української позиції щодо півострову, якщо вони мають серйозний намір всучити Донбас назад Україні.

Останніми днями терористичні "ЛНР" і "ДНР" зірвали дах "кримнашистам" своїми поправками до Конституції України, де Крим і Севастополь зазначені як невід'ємна частина України. Як, власне і Донбас. При цьому "ЛНРівський" Дейнего, який до початку війни на Донбасі був депутатом Алчевської міської ради, не пояснив, навіщо бойовики "ЛНР" і "ДНР" разом з російськими найманцями і військовими обстрілювали і відвойовували українські міста, якщо так мріяли бути у складі України.

Цю заяву на різний лад цитували і російські ЗМІ і блогери і прихильники "республік", не маючи змогу второпати, як це так, як їх, ідіотів, так жорстко могли розвести. "За що ми тоді вмирали, за що воювали", - не вгамовувалися вони.

До теми підтягнули нещодавні гучні вбивства ватажків луганських бандформувань Мозгового, Бетмена, Іщенка, роззброєння казаків, перестрілки між різними угрупуваннями бойовиків і, нарешті, злив проекту "Новоросія". Усе це не вклалося у матрицю типового ватника.

Ель Мюрід - улюблений блогер російського диверсанта Ігоря Стрєлкова, якого він постійно цитує, взагалі влаштував істерику. Він нажаханий тим, що бойовики "ЛНР" і "ДНР" разом з армією України можуть піти з війною повертати Крим.

Коментуючи останні заяви "ЛНР" і "ДНР", що Донбас і Крим є невід'ємною частиною України, він припустив, що "входячи до складу України, "ДНР" і "ЛНР" неминуче тим самим відмовляються визнавати Крим складовою частиною Росії".

"А це означає, що будуть зобов'язані підтримувати будь-які дії Києва щодо відновлення суверенітету України над Кримом. Прямо про це поки не йдеться, але зовнішня та оборонна політика до ведення "окремих районів" не відноситься, тому вони будуть зобов'язані, як "складова частина", взяти участь у визвольному поході. По факту це означає, що "ополчення" Донбасу та ЗСУ разом з територіальними зондеркомандами теоретично (поки теоретично) повинні будуть в єдиному пориві і плечем до плеча почати справедливу і не побоюся цього слова, вітчизняну війну, з інопланетними загарбникамі - тобто, з нами", - написав він.

Зрозуміло, що від такої перспективи дві звивини "кримнашистів" і справді могли зайти одна за одну.

Тому, отримавши копняка, колишній МММ-щик Пушилін і алчевський депутат-невдаха Дейнега вже наступного дня спробували "повернути все в зад", відкликавши свої поправки у Конституцію України щодо Криму. А щодо Донбасу примудрилися в одному абзаці поєднати несумісне: бажання увійти до складу Росії і притримуватися мінських домовленостей, за якими Донбас - частина України. В принципі алогічність для ватників типова. Що, зрештою, зовсім їх не бентежить.

"ДНР" і "ЛНР" безумовно вважають Крим частиною Росії. Більше того, наші "республіки" теж в ідеалі хотіли б увійти до складу Російської Федерації. Але статус "ДНР" і "ЛНР" повинен визначатися рамками Мінських угод", - підкреслили вони.

Як би там не було, всі відмазки у Пушиліна і Дейнеги вийшли трохи по-дебільному написаними.

Вони можуть скільки завгодно намагатися всісти на два стільця своїми заявами, але самі прекрасно розуміють, що їм таки доведеться бути у рамках української позиції щодо півострову, якщо вони мають серйозний намір всучити Донбас назад Україні.

Конституцію України задля "ЛНР" і "ДНР" ніхто переписувати намір не має, і Крим, принаймні у Основному законі країни, залишиться іі частиною:

Стаття 133. Систему адміністративно-територіального устрою України складають: Автономна Республіка Крим, області, райони, міста, райони в містах, селища і села.
До складу України входять: Автономна Республіка Крим, Вінницька, Волинська, Дніпропетровська, Донецька, Житомирська, Закарпатська, Запорізька, Івано-Франківська, Київська, Кіровоградська, Луганська, Львівська, Миколаївська, Одеська, Полтавська, Рівненська, Сумська, Тернопільська, Харківська, Херсонська, Хмельницька, Черкаська, Чернівецька, Чернігівська області, міста Київ та Севастополь.
Міста Київ та Севастополь мають спеціальний статус, який визначається законами України.