ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Чоловік розповів, як бойовики "ДНР" вербують людей, а потім відправляють "на підвал" (ВІДЕО)

Донеччанин-підприємець розповів, як "на підвал" терористи ОРДО садять своїх же однодумців

Depo.
21 березня 2018 23:45
ФОТО: depo.ua

Як передає Depo.Донбас, відео порилюднив у You Tube "Донецький патріот".

"Восени 14 році, у нас на офісі, де ми займалися підприємницькою діяльністю, з'явилася військова людина, позивний "Старий", звали його - Андрій. Він почав нас агітувати вступити в "розвідувальне управління республіканської гвардії"... Він запропонував кришувати нас, щоб у нас нічого не віджали", - розповідає чоловік.

За словами підприємця з Донбасу, "Старий" з'являвся в офісі, передавав гроші людям, які погодилися шпигувати, а пізніше заявив, що їм доведеться взяти участь в бойових діях.

"Приблизно через 3 дня вони приїхали звідти і говорили тільки, що вони в шоці, було беззаконня і вони налякані. У березні 2016 року штаб на вулиці Автотранспортній штурмували підрозділи "МГБ", "прокуратури" і "комендатури". Всі були арештовані і посаджені в СІЗО", - згадує донеччанин

За словами чоловіка, він "звертатися в усі органи", щоб допомогти звільнити друзів. Багато із знайомих оповідача просиділи "на підвалі" більше 8 місяців.

Справи в окупації йшли погано і підприємець вирішив виїхати з "ДНР".

"Я вирішив звернеться до своїх друзів в Київ за допомогою, щоб вони мені дали якусь неофіційну роботу або допомогли бізнесом там зайнятися. Таким чином, в листопаді 2017 роки я висунувся на територію України і був заарештований ЗСУ", - розповів він.

Більше про життя Донбасу читайте на Depo.Донбас

Приєднуйтеся до нашої групи на Facebook