Червоний Хрест допомагає мешканцям прифронтових сіл розпочати бізнес

Разом із теплицями мешканці прифронтових сіл отримали системи крапельного зрошення, баки для води, інструменти, насіння та добрива

Червоний Хрест цьогоріч планує передати мешканцям прифронтових населених пунктів майже 500 теплиць з полікарбонату та набори садового інвентарю, передає Depo.Донбас з посиланням на відео "5 каналу".

Мешканець прифронтового Лебединського Олександр показує декоративні рослини, які він вирощує в теплиці. Вирощувати рослини для продажу Олександр разом із дружиною вперше спробували у 2014-му.

"Почали перед війною, якраз і закупили перші рослини, почали займатися, почалася війна. Ми поїхали, нас рік не було, в Києві жили. А потім повернулися все-таки і під бомбардуванням, і в такій ситуації хотілося дуже виростити рослини, і вони гинули за рік", – пояснює Олександр.

Щоб розпочати бізнес знову, подружжю забракло коштів. Комітет Червоного Хреста допоміг родині теплицею з полікарбонату. Саджанці з теплиці подружжя продає на ринку та через інтернет. Кажуть, охочих придбати тую або ялівець вистачає.

А ось жителька прифронтового Сопіного, Світлана, теплицю від Червоного Хреста встановила просто під вікнами своєї квартири.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Донбас

Мітки: #ООС