Черниш: Як мешканці Донецька і Луганська вітають інших українців з Днем незалежності (ФОТО)

Від початку поточного тижня українці вітають один одного з Днем незалежності

Про це розповів глава міністерства з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб Вадим Черниш, передає Depo.Донбас.

Через сайт ua27.mtot.gov.ua, патріти країни створюють листівки з поздоровленнями.

У міністерстві повідомили, що в кампанії взяли участь люди з усіх куточків України, в тому числі жителі непідконтрольних територій Донецької та Луганської областей, а також включеного Криму - люди ділилися привітаннями в соцмережах і месенджерах.

"Через привітання з Днем незалежності ми постаралися створити умови для того, щоб проста людина з однієї групи зміг почати діалог з людиною з іншої групи. І ми побачили дуже цікаві тенденції. По-перше, на наше прохання в кампанію включилися дуже багато обласних адміністрацій, органів місцевої влади. Вони надали свої інформаційні майданчики, щоб всі люди могли побачити, що є такий інструмент - спеціальний сайт-конструктор для вітання України і один одного з Днем незалежності", - розповів Черниш.

Щоб створити власну листівку, потрібно: зайти на сайт ua27.mtot.gov.ua; завантажити власне фото і написати поздоровлення; поділитися листівкою в соцмережах або месенджерах.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Донбас

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook