Черниш: У Кремлі назріває конфлікт у вищому керівництві через Донбас

Російська влада не може поділити між собою контроль над грошовими потоками окупованого Донбаса

Про це міністр з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України Вадим Черниш розповів в інтерв'ю "Апостроф", передає Depo.Донбас.

Глава українського міністерства зазначив, що з російської сторони агресію на Донбасі очолюють кілька силових структур одночасно. Зокрема, це ФСБ і ГРУ Генштабу Збройних сил РФ. Між цими структурами часто виникають конфлікти.

Крім того, кураторство над окупованими територіями в соціально-економічній сфері забезпечує комісія уряду РФ з питань гуманітарної допомоги, керівником якої є Сергій Назаров. А помічник Володимира Путіна Владислав Сурков займається ідеологічним і політичним забезпеченням агресії.

Всі зазначені угруповання, як зазначає український міністр, впливають на ситуацію на Донбасі через своїх ставлеників. Між цими ставлениками постійно виникають конфлікти, які перетікають з ОРДЛО до владних кабінетів Кремля.

Головною причиною конфліктів є розподіл доходів від розграбування Донбасу. Ці конфлікти призвели до того, що серед вищих чиновників РФ спостерігається серйозна напруга і взаємна неприязнь, з чим Путін не може нічого вдіяти.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Донбас