Черниш розповів, чому на КПВВ почастішали смертельні випадки

На лінії розмежування на Донбасі не достатньо пунктів пропуску, а пропускна здатність українських набагато більше за блокпости бойовиків

Про це міністр з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України Вадим Черниш розповів в інтерв'ю "Апостроф", передає Depo.Донбас.

"КПВВ недостатньо. Треба відкривати додаткові, щоб швидше пропускати людей. По-друге, з української сторони пропускна можливість більше, ніж зі сторони окупованих територій", - розповів Черниш.

Він навів для прикладу пункт пропуску у Станиці Луганській, де з підконтрольної Україні сторони безліч постів, через які можна пройти, а на окупованій частині - вузький прохід.

"Скільки критикували Україну за те, щоб інфраструктура на КПВВ була покращена. Україна виділила 2 мільйони доларів і в минулому році покращила умови перебування на трьох КПВВ, та роботи продовжуються по всій лінії розмежування: покращення санітарних умов, сховища від обстрілів, збільшення кількості точок, де забезпечується пропускний режим. Якщо порівняти, що відбувається зі сторони окупаційних адміністрацій, то це просто "небо і земля", -зазначив міністр.

Він також зазначив, що на кожному КПВВ у сервісній зоні є медичний персонал.

Нагадаємо, що станом на кінець лютого від початку 2019 року в чергах на пунктах пропуску бойовиків померли п'ятеро людей.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Донбас

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook