ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Через нестачу тепловізорів 56-а бригада зазнала втрат, - волонтери

Волонтерська група збирає кошти для покупки нічної оптики для бійців 56-ї бригади, які нещодавно втрати трьох побратимів
Depo.
3 червня 2016 23:04
ФОТО: depo.ua
Через нестачу тепловізорів 56-а бригада зазнала втрат, - волонтери
Через нестачу тепловізорів 56-а бригада зазнала втрат, - волонтери

Як повідомляє Depo.Донбас, про це йдеться в повідомленні групи "Повернись живим" у Фейсбуці.

Волонтери пишуть: "Нам потрібні смерті, щоб усвідомлювати проблеми.

От, у 56 бригаді, про яку ми розповідаємо протягом тижня, за кілька останніх днів життя змінилося. Морально хлопцям зараз дуже складно. Їхня розвідка вперше за 1,5 року зазнала втрат. А знаєте, в чому основна причина? Недостача нічної оптики".

"Смертоносному мінометному обстрілу передував постріл у небо росіянина, який потрапив у засідку наших бійців. Після чого бойовики накрили цю точку. Міна впала на відстані 3 метрів і одразу забрала життя трьох. Наші відійшли, але потім повернулися за тілами вбитих - не залишили їх там, де небезпечно. У тому бою були поранені і вбиті з того боку. Наші помстилися", - зазначають волонтери.

Але був би в них тепловізор, як зізналися хлопці, цього росіянина помітили б раніше і знешкодили б спокійно і на безпечній від себе відстані.

"Саме тому розвідці 56 ОМБр досі потрібен Pulsar XD 38S, який коштує $2550. Їхня недостача - величезна проблема. А ці смерті змушують усвідомлювати такі проблеми. Тепловізорів ще не достатньо, а їх відсутність занадто дорого коштує", - пишуть у групі "Повернись живим".

Більше про життя Донбасу читайте на Depo.Донбас