Стали відомі реальні втрати окупантів на Донбасі: У шість разів перевищують ЗСУ

Бойові втрати проросійських бойовиків на Донбасі за найскромнішими оцінками в п'ять-шість разів перевищують втрати української армії
Depo.
10 січня 2017 12:38
ФОТО: depo.ua

Про це написав головний редактор порталу "Цензор.НЕТ" Юрій Бутусов на своїй сторінці у Facebook, передає Depo.Донбас.

Він зазначив, що за даними зведень "міністерств оборони ДНР і ЛНР", противник несе мінімальні втрати, які заявляються майже завжди менше, ніж офіційні втрати українських військ. А російське командування засекречує свої втрати, які завжди занижуються і замовчуються, а їхнє розголошення суворо караться.

"Після публікації фото про ефективні артнальоти української артилерії на позиції 1-ї мотострілецької бригади "ДНР" під Білою Кам'янкою, і знищення чотирьох бойовиків в ніч з 23 на 24 липня 2016-го, російський найманець із позивним "Баксан" був арештований за розголошення військової таємниці, звільнений, і видворений на Росію з Донбасу", - пише Бутусов.

Він також повідомляє, що 31 грудня 2016- го опальний екс-ватажок "ДНР" Олександр Ходаковський навів статистику втрат бригади і одного полку "бригади "Восток", який за 2016 якийсь рік втратив 200 чоловік убитими і близько 300 пораненими.

"Ходаковський, до речі, забув згадати, що в промзоні Авдіївки воювали з боку ДНР не тільки вони - були і інші частини. У жовтні в російських соцмережах з'явилося "Звернення бійців" Сомалі "до командування 1-го армійського корпусу ДНР" - Бойовики просили командування вивести їх з Авдіївської промзони", - зазначає Бутусов.

Він пише, що бойові втрати несли і інші частини противника, зокрема, Сомалі "- це окремий штурмовий батальйон 1-го армійського корпусу російських окупаційних військ. Які втрати в цій частині за 2016 й рік - не повідомляється, як не публікуються і загальні втрати за рік на Донбасі.

За даними Бутусова, бойові дії в складі двох армійських корпусів російських військ на Донбасі вели протягом усього 2016- го року 6 мотострілкових бригад, 1 бригада "Республіканської гвардії", 2 артилерійські бригади, 3 окремих мотострілкових полку, 7 окремих розвідувальних, танкових і штурмових батальйонів, 7 батальйонів територіальної оборони, а також інші підрозділи і частини.

"Тільки одна бригада і один полк зазнали втрат, які можна порівняти з загальними бойовими втратами всіх частин ЗСУ на фронті за весь рік. Скільки ж втратив противник - очевидно, що втрати "Востоку" можна множити в 5-6 разів, за мінімальними оцінками", - пише Бутусов.

Більше про життя Донбасу читайте на Depo.Донбас