Бойовиків на Донбасі зобов'язали власним коштом "гуляти" кремлівську комісію

Російські найманці на Донбасі обурені тим, що їм мало того, що "зажали" обіцяні пільги, так ще й примусили за свої гроші "влаштувати дозвілля" кремлівським перевіряючим

Depo.
17 липня 2017 11:30
ФОТО: depo.ua

Про це пише Depo.Донбас з посиланням на Головне управління розвідки МО України.

"Між військовослужбовцями з'єднань і частин 1 та 2 АК поширюється невдоволення діями командування російських окупаційних військ, що насамперед викликано черговими спробами приховування участі у бойових діях громадян РФ (відсутністю відповідних пільг) та поборами грошового забезпечення", - йдеться у повідомленні.

Повідомляється, що особам, які залучалися до ведення бойових дій проти сил АТО у 2014 році, не видають "посвідчення учасника бойових дій".

"Це відбувається для приховування факту їхньої участі у збройному конфлікті на тимчасово окупованих територіях Сходу України", - йдеться у повідомленні.

Крім того, встановлено, що під час перевірки з'єднань та частин 1, 2 АК комісією Центру територіальних військ Південного ВО ЗС РФ офіцери "2 окремої мотострілецької бригади2 (Луганськ) здавали власні кошти на "організацію відпочинку" членів комісії.

Як повідомлялося раніше, у з'єднаннях і частинах російських окупаційних військ почастішали випадки ворожнечі на міжетнічному (міжнаціональному) підґрунті.

Більше про життя Донбасу читайте на Depo.Донбас