ЧС 2018
Вибори-2019
Обличчя
Сектор
Спепроекти
Країна Укропів

Бойовиків на Донбасі зобов'язали власним коштом "гуляти" кремлівську комісію

Російські найманці на Донбасі обурені тим, що їм мало того, що "зажали" обіцяні пільги, так ще й примусили за свої гроші "влаштувати дозвілля" кремлівським перевіряючим

Depo.
17 липня 2017 11:30
ФОТО: depo.ua

Про це пише Depo.Донбас з посиланням на Головне управління розвідки МО України.

"Між військовослужбовцями з'єднань і частин 1 та 2 АК поширюється невдоволення діями командування російських окупаційних військ, що насамперед викликано черговими спробами приховування участі у бойових діях громадян РФ (відсутністю відповідних пільг) та поборами грошового забезпечення", - йдеться у повідомленні.

Повідомляється, що особам, які залучалися до ведення бойових дій проти сил АТО у 2014 році, не видають "посвідчення учасника бойових дій".

"Це відбувається для приховування факту їхньої участі у збройному конфлікті на тимчасово окупованих територіях Сходу України", - йдеться у повідомленні.

Крім того, встановлено, що під час перевірки з'єднань та частин 1, 2 АК комісією Центру територіальних військ Південного ВО ЗС РФ офіцери "2 окремої мотострілецької бригади2 (Луганськ) здавали власні кошти на "організацію відпочинку" членів комісії.

Як повідомлялося раніше, у з'єднаннях і частинах російських окупаційних військ почастішали випадки ворожнечі на міжетнічному (міжнаціональному) підґрунті.

Більше про життя Донбасу читайте на Depo.Донбас