Бойовики звинувачують ЗСУ у наступальних операціях

Бойовики звинувачують українських військових в наступі та перегрупуваннях військових частин. У штабі АТО заявляють, що ніяких пересувань підрозділів немає
Depo.
25 січня 2017 23:53
ФОТО: depo.ua

ЗСУ спростовують будь-які наступальні дії зі свого боку, передає Depo.Донбас з посиланням на "Радіо Свобода".

Бойовики на своїх інформаційних ресурсах звинуватили українських військових в 1200 обстріли. До того ж, заявили, нібито в районі Волновахи на залізничну станцію прибув ешелон з 8 вагонів з особовим складом ЗСУ.

Українські ж військові повністю спростовують будь-які наступальні дії зі свого боку. Наприклад, на південній околиці селища Новолуганське ЗСУ дійсно встановили український пост. Але це не можна вважати військовою операцією.

"Писали кілька днів тому, що відвоювали селище Новолуганське. Останні пересування вперед були у нас в кінці грудня. Так, грузинські добровольці просунулися на кілька сотень метрів вперед. Але підносити, що це була військова операція - це не те, що не дуже коректно, це для нас не позитив. Нас відразу звинувачують в порушенні Мінських домовленостей", - каже спікер оперативно-тактичного угруповання "Донецьк" Володимир Лазарєв.

Займати нові позиції, не переходячи лінію розмежування, ЗСУ мають повне право, вважають військові експерти. Це не означає, що йде стратегічний наступ, додає військовий експерт Юрій Костюченко.

"Стратегічно сенсу немає займати нові позиції, тактично якщо є будь-яка позиція, на якій противник закріпився і веде обстріл, що веде до збільшення втрат, то сенс є", - зазначив Костюченко.

За минулу добу бойовики більше 50 разів обстріляли позиції ЗСУ. У той же час на своїх ресурсах терористи заявили про 1200 обстрілів з боку України.

За минулу добу на фронті обійшлося без жертв, поранений один український військовий. Терористи вели обстріл на всіх напрямках, повідомляв спікер штаб АТО.

Більше про життя Донбасу читайте на Depo.Донбас

Мітки: