ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Бойовики ціляться в українських військових, відстежуючи їх мобільники

Бойовики Донбасу мають в розпорядженні новітню техніку, яка дозволяє їм відстежувати пересування і скупчення українських солдат на їхніх позиціях по їх персональних мобільних телефонах
Depo.
4 травня 2015 13:13
ФОТО: depo.ua

Про це радник Міністра інформаційної політики України з питань забезпечення функціонування телерадіомовлення Олександр Бригинець написав на Facebook, повідомляє Донбас.depo.ua.

Бригинець вважає, що персональні мобільні телефони на війні потрібно заборонити, тому що їх використання - "велике зло". Свою позицію він аргументує тим, що бойовики використовують наявність мобільників в українських солдат на свою користь, коригуючи по них артилерійський вогонь по позиціях ЗСУ.

"Фактично, щоб зробити наведення на підрозділ, не потрібно нічого іншого - лише зафіксувати, де накопичення телефонних апаратів. Завдяки новітній техніці росіяни мають повну картинку: де і скільки телефонів працює. Де накопичення - туди обстріл, де їх немає - туди наступ", - пояснює він.

Як повідомляв Донбас.depo.ua, На Донбасі від міни терористів загинув український військовий, ще один отримав тяжке поранення.