ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Бойовики танками громлять залізничні станції на Донбасі (ФОТО)

На Донбасі бойовики продовжують знищувати інфраструктуру Донецької залізниці, підриваючи шляху та розбиваючи станції
Depo.
15 червня 2015 09:25
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє depo.ua з посиланням на прес-службу "Укрзалізниці".

Як зазначається,  намагаючись зруйнувати непарну колію станції Булавін, вони кілька разів навмисно проїхали по ній танком.

Відзначається, що протягом останніх двох тижнів пошкоджені шляхи та стрілочні переводи станцій Доломит, Електрична, ім. Кашпарова, Микитівка, Торез, Луганськ, Донецьк і Горлівка.

Бойовики танками громлять залізничні станції на Донбасі (ФОТО) - фото 1

"Робота основних вантажних залізничних вузлів Дебальцеве і Микитівка - практично паралізована, а на станції Дебальцеве тривають роботи з розмінування", - йдеться в повідомленні.

На станції Микитівка підірвані хрестовина і стрілочний перевід, на станції Торез - три шляхи загальною довжиною 1,5 метрів.

На станції Донецьк та ім. Кашпарова зруйновані рейкошпальні решітки, на ст. Луганськ - шість залізобетонних шпал і рейок перекладної кривої, на станції Горлівка та Кондрашевська-Нова - стрілочні переводи, а на станції Ізварине - пристрої теплового контролю рухомого складу.

Бойовики танками громлять залізничні станції на Донбасі (ФОТО) - фото 2

Також на станціях Красний Лиман, Оленівка, Насветевіч, Микитівка,Галута, Бірюкове, Должанська, Булавіна, Дебальцеве-сортувальна, Слов'янськ, Слов'янськ-курорт, Донецьк, Донецьк-Північний, Кожушко, Шпичкіно, Доля пошкоджені контактна мережа та електрообладнання, на багатьох з них відсутнє електропостачання.

Крім цього, від обстрілів бойовиків постраждали залізничні пасажирські вокзали станцій Слов'янськ, Красний Лиман, Рубіжне, Переїздна. В "Укрзалізниці" зазначають, що повний перелік вокзалів, станцій і обсяг збитків до завершення бойових дій визначити неможливо.

Більше новин про події і війну на Донбасі читайте на Донбас.depo.ua.